دانستنی های مهم

کار معماری در استرالیا

صرف نظر از شغل معماری که به دنبال آن هستید ما معتقدیم که شغل مناسب می تواند. زندگی یک فرد را متحول کند و فرد مناسب می تواند یک سازمان را متحول کند. ما فناوری، عمق تخصص و بینش بازار را برای تحقق آن داریم.
اگر به دنبال شغلی هستید که در آن چشم شما برای طراحی زیبا برای تأثیرگذاری مثبت بر آینده جامعه جهانی ما استفاده شود. پس معماری بهترین گزینه است.
موسسه معماران استرالیا می‌گوید: «یک حرفه در معماری فرصت‌هایی را برای شکل‌دهی، شاید حتی تغییر دادن محیطی که در آن زندگی می‌کنیم، ارائه می‌دهد». یک معمار از مهارت هایی در طراحی، آگاهی از محیط زیست، فناوری و علم استفاده می کند. تا بر نحوه زندگی و تعامل مردم با محیط ساخته شده تأثیر بگذارد.
فارغ التحصیلان معماری دارای طیف گسترده‌ای از فرصت‌های شغلی، از جمله کار در بخش خصوصی یا دولتی هستند. برخی نیز در پروژه‌های میراث، طراحی پایدار یا تجاری تخصص خواهند داشت. احتمالات زیادی برای دنبال کردن اشتیاق خارج از جریان اصلی معماری وجود دارد. مانند: مدیریت پروژه، برنامه ریزی شهری، قانون ساخت و ساز، طراحی داخلی، امداد رسانی در بلایا.
اصکابا سعی دارد که بهترین مشاوره‌ها را به شما بدهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ویزای کار معماری

ویزای کار معماری در استرالیا

بازار کار معماری در استرالیا

وضعیت کار معماری در استرالیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.