دانستنی های مهم

کار در ارتفاع در کانادا

برای کار در ارتفاع در کانادا باید دوره‌هایی را بگذرانید. که این یک امر واجب است و همه کارگران کار در ارتفاع باید مدرک پایان دوره خود را دریافت کنند.
کار در ارتفاعات یک فعالیت رایج است، اما می‌تواند خطرات جدی ایجاد کند. ناتوانی در مدیریت خطرات مرتبط با کار در ارتفاع می‌تواند منجر به صدمات شدید یا مرگ و میر شود. یک رویکرد پیشگیرانه به محافظت از کارگران کمک می‌کند.
چه بر روی نردبان، داربست یا آسانسور کار کنید، کار ایمن بسیار مهم است. باید ارزیابی و کنترل خطرات مربوط به کار در ارتفاعات و اجرای اقدامات پیشگیرانه از جمله پیشگیری از سقوط را بیاموزید.
این دوره برای کارفرمایان، مدیران و سرپرستان از جمله کسانی که پیمانکاران را مدیریت می‌کنند توصیه می‌شود. کارگران و پیمانکارانی که کار در ارتفاع انجام می‌دهند. همچنین اعضای کمیته بهداشت و ایمنی نیز از گذراندن این دوره بهره‌مند خواهند شد.
صاحبان شرکت باید در مورد آخرین مقررات Working at Heights به روز باشند. صرف نظر از استانی که در آن فعالیت می‌کنند. همه شرکت‌های کانادایی باید به کارگرانی که وظایف خود را در ارتفاع سه متری یا بیشتر انجام می‌دهند. آموزش کار در ارتفاعات / حفاظت از سقوط را ارائه دهند.

شرایط کار در ارتفاع در کانادا

کار در ارتفاع

قوانین کار در ارتفاع

مدارک و شرایط لازم برای کار در ارتفاع در کانادا

اقامت شغلی کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.