دانستنی های مهم

شرایط کار در مونترال کانادا

اگر به دنبال کار در خارج از کشور هستید. قطعا مونترال می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما باشد. مونترال اقتصاد بسیار متنوعی دارد و در سطح جهانی به دلیل نوآوری و خلاقیت خود شناخته شده است.
بیش از 59 درصد از مردم مونترال می‌توانند به دو زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت کنند. برای اینکه همه چیز را یک قدم جلوتر برداریم. یک نظرسنجی در سال 2017 نشان داد که مونترال با اختلاف سه زبانه ترین شهر کانادا است.
اگر به دنبال نقشی هستید که با مدرک تحصیلی یا آرزوهای شغلی بلندمدت شما مطابقت دارد. فرصت‎های زیادی در صنایع متعددی مانند: هوافضا، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی، علوم زیستی، فناوری اطلاعات و…. پیدا خواهید کرد.
به علاوه، بندر مونترال بزرگترین بندر داخلی در جهان است. بنابراین می‌توانید فرصت‌های مناسبی را در حمل و نقل نیز پیدا کنید.
قانون کار در کانادا می‌تواند از یک استان به استان دیگر به طور چشمگیری متفاوت باشد. داشتن یک نهاد محلی در یک استان لزوماً به یک کسب و کار حق استخدام در استان دیگر را نمی‌دهد.
استان‌های کانادا مقادیر متفاوتی از مرخصی ، نرخ‌های مالیاتی ، حداقل دستمزدهای متفاوت و… را اعمال می‌کنند. حداقل دستمزد در کانادا بسته به استان متفاوت است.
اگر می‌خواهید در کانادا استخدام شوید و در مورد اضافه کاری سؤالی دارید. انجمن صنفی کاریابی بین المللی ایران-اصکابا می‌تواند اطلاعات دقیق‌تری را بر اساس موقعیت، حرفه و محل کارمند شما ارائه دهد.

شرایط کار در مونترال کانادا

پیشنهاد کاری کانادا

نیروی کار کانادا

نیروی کار مورد نیاز کانادا

وضعیت کار در کانادا برای ایرانیان

مدارک ویزای کار کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.