دانستنی های مهم

شرایط اقامت و کار در عمان

قبل از اینکه بتوانید به طور قانونی در عمان کار کنید به یک مجوز کار نیاز دارید. همچنین این یک برنامه خوب است که قبل از نقل مکان این مجوز را تنظیم کنید.
کارفرما باید ویزای کار برای ورود به عمان، کارت اقامت برای ماندن در کشور و اجازه اقامت دریافت کند. در عمان، تمام این مدارک برای کارمندانی که بین 21 تا 60 سال سن دارند. همچنین از یک شرکت عمانی پیشنهاد شغلی دارند، اعمال می‌شود.
کارفرما اسپانسر ویزا می‌شود و معمولاً ویزاها و مجوزهای لازم را از وزارت نیروی انسانی دریافت می‌کند. پس از دریافت ویزای کار و کارت اقامت توسط کارمند، شما می‌توانند. کار خود را با کارفرما در عمان آغاز کنید.
برای متقاضیان موفق ویزای ورود صادر می‌شود که به آنها اجازه می‌دهد تا به عمان سفر کنند. همچنین وضعیت اقامت را به شرط تکمیل مراحل مهاجرت مانند: معاینه پزشکی و دریافت کارت اقامت دریافت کنند.
در صورت موفقیت، دولت عمان ممکن است مجوزهای کاری انعطاف پذیرتری را اجرا کند. زیرا به دنبال جذب و حفظ استعدادهای برتر در عمان و منطقه است.
انجمن صنفی کاریابی بین‌المللی ایران – اصکابا مفتخر است که در تمام مراحل همراهی‌تان کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

اقامت و کار در عمان

شرایط اقامت عمان

دریافت اقامت عمان

شرایط کار و اقامت در عمان

اقامت عمان از طریق ثبت شرکت

عمان کار اقامت

ویزای کار و اقامت عمان

جویای کار در عمان

سایت کاریابی کشور عمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.