دانستنی های مهم

بازار کار در استرالیا

بازار کار استرالیا در طول این دوره به شدت دوره‌های تغییرات اساسی را تجربه کرد. این تا حد زیادی در زمینه روابط صنعتی، محیط اقتصادی و روابط کارکنان بوده است. استرالیا به دنبال تضمین ثبات بازار کار خود از طریق ایجاد سیستم‌های شغلی و تجارت بهتر است.
نیاز به پرداختن به نرخ دستمزد و رابطه کارکنان همچنان مورد توجه کشور و طرف‌های مختلف درگیر در پرداختن به بهره‌وری شرکت‌ها است. که دولت در حصول اطمینان از اینکه قوانین کار مناسب و اصلاحات اساسی در این بخش برای بهبود بهره‌وری آن انجام می‌شود. مشارکت کرد.
این مقاله درباره تغییرات بازار کار در استرالیا در رابطه با روابط کارکنان است. تمرکز اصلی بر ویژگی‌های نظام ملی روابط کارکنان و چگونگی امکان وقوع تغییرات در دوره‌های مختلف خواهد بود.
بازار کار استرالیا در سال‌های اخیر با کاهش نرخ بیکاری و رشد قوی در اشتغال، عملکرد نسبتاً قوی‌ای داشت. این نتایج در محیطی با رشد اقتصادی متوسط به دست آوردند.
عضویت اتحادیه در استرالیا در چهار دهه گذشته به طور پیوسته کاهش یافت. در سال 2016 کمی بیش از 1.5 میلیون عضو اتحادیه وجود داشت. که در مقایسه با کمی بیش از 2.5 میلیون عضو در سال 1976 هست. این نشان دهنده کاهش حدود 1 میلیون عضو اتحادیه یا 38 درصد است.

وضعیت کار استرالیا

انواع ویزاهای کاری استرالیا

شرایط کار در استرالیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.