دانستنی های مهم

بازار کار حسابداری در آلمان

مسئولیت‌های حسابدار شامل: پردازش صورت حساب پروژه مشتری و همچنین بررسی قراردادهای مشتری، از جمله نگهداری و مدیریت پایگاه داده قرارداد است. همچنین از گزارش‌های ماهانه و فصلی پشتیبانی فعال خواهید کرد.
لازمه‌ی شغل حسابداری موفقیت در آموزش بازرگانی یا مدرک لیسانس است. که آن را با تمرکز بر امور مالی و حسابداری گذرانده‌اید. حتی برخی از تجربه‌های عملی در زمینه مالی (حسابداری/کنترل) امتیاز محسوب می‌شود.
شخصی که به عنوان حسابدار در آلمان کار می‌کند معمولاً حدود 2500 یورو در ماه درآمد دارد. دستمزدها از 1150 یورو (کمترین) تا 3970 یورو (بالاترین) متغیر است. این میانگین حقوق ماهانه شامل مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق حسابدار بر اساس تجربه، مهارت، جنسیت یا موقعیت مکانی به شدت متفاوت است.
حسابدار یا حسابداران در آلمان احتمالاً هر 15 ماه یکبار افزایش حقوق تقریباً 11٪ را مشاهده می‌کنند. میانگین افزایش سالانه کشوری برای همه مشاغل مجموعاً 8 درصد به کارمندان هر 16 ماه اعطا می‌شود.
در بالا، میانگین نرخ‌های افزایش سالانه برای هر صنعت در آلمان برای سال 2022 ذکر شده است. استثنائات وجود دارد، اما به طور کلی، وضعیت هر شرکت ارتباط تنگاتنگی با وضعیت اقتصادی آن کشور یا منطقه دارد. این ارقام معمولاً تغییر می‌کنند.

بازار کار آلمان

کارجوی خارجی

مدرک مورد نیاز برای کار حسابداری در آلمان

قانون کار در آلمان

بازار کار رشته حسابداری در آلمان

اسکیل ورکر آلمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.