دانستنی های مهم

کار فنی در کانادا

با توجه به تقاضای زیاد در صنعت فناوری، مهاجرت به کانادا برای کارگران فنی در حال افزایش است. به همین دلیل است که کانادا مجوزهای کاری ویژه را به کارگران فنی ارائه می‌دهد.
با این اوصاف، راه‌هایی برای کارمندان فناوری وجود دارد که بتوانند. به طور دائم بدون اینکه در کانادا کار کرده باشند، مهاجرت کنند.
در حالی که سیستم اکسپرس انتری در حال حاضر شغل را هنگام تعیین امتیاز CRS نامزد در نظر نمی‌گیرد. وزیر مهاجرت اخیراً به حرکت به سمت قرعه کشی اکسپرس انتری مبتنی بر شغل اشاره کرد. این امر به دولت فدرال اجازه می‌دهد تا بر اساس نیازهای خاص بازار کار، نامزدها را انتخاب کند.
اثبات استخدام جدید برای کانادایی‌ها شغل ایجاد می‌کند یا مهارت‌ها یا دانش را به کانادایی‌ها انتقال می‌دهد. کارفرما همچنین باید نشان دهد که حداقل دستمزد مشخصی را به خارجی می‌پردازد. این می‌تواند بین مشاغل و استان ها متفاوت باشد.
کارگری که از طریق هر فناوری اطلاعات و ارتباطات به کانادا می‌آید نیازی به ارزیابی تأثیر بازار کار ندارد. کارگران فنی، به طور خاص، می توانند. از طریق دو برنامه از سه برنامه ای که توسط سیستم اکسپرس اینتری مدیریت می شوند، به کانادا بیایند.
• برنامه کارگر ماهر فدرال (FSW)
• کلاس تجربه کانادایی (CEC)
برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP) بیشتر برای افراد معامله گر است.

کار فنی در کانادا

انواع ویزای کار

نیروی کار مورد نیاز کانادا

قوانین کار در کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.