دانستنی های مهم

کار در کبک

شهر کبک و اطراف آن یک مرکز اقتصادی مهم با فرصت‌های شغلی هیجان انگیز و چالش برانگیز است. مدارک تحصیلی و نام آنها می‌تواند از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد. راه‌های مختلفی برای به رسمیت شناختن تحصیلات و مدارک تحصیلی شما در کبک وجود دارد.
دستمزدها را می‌توان به صورت ساعتی یا سالانه ارائه کرد .حداقل دستمزد در کبک توسط دولت 14.25 دلار در ساعت تعیین گردید. همچنین مهم است که تعداد ساعات کار در هفته را بررسی کنید، زیرا ممکن است متفاوت باشد.
بیشتر اوقات، کارمندان کبک حقوق خود را هر دو هفته یک بار دریافت می‌کنند، نه ماهانه مانند سایر کشورها. برخی از کارگران حتی به صورت هفتگی حقوق می‌گیرند.
پس از دریافت و پذیرفتن یک پیشنهاد شغلی، کارفرمای شما با دولت‌های کبک و کانادا برای دریافت مجوزهای لازم برای استخدام و اقامت شما در کبک، روند کار را آغاز می‌کند. پس از مدتی تجربه کاری شما در کبک این فرصت را به شما می‌دهد. که برای انتخاب دائم و سپس اقامت دائم اقدام کنید تا بتوانید در کبک زندگی و کار کنید.
بازار کار کبک و استانداردهای کار بخشی از استانداردهای کانادا هستند. قانون کبک که به استانداردهای کار احترام می‌گذارد. شامل مقرراتی در مورد قرارداد کار، دستمزد، برنامه کاری، اضافه کاری و موارد دیگر است.

کار در کبک

شرایط کار در کبک

شرایط اقامت در کبک کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.