دانستنی های مهم

کار در آلمان از طریق وزارت کار

آلمان یک انتخاب عالی برای مهاجرانی است که به دنبال افزایش شغلی هستند!
شما می توانید در آلمان زندگی و کار کنید، حتی اگر شهروند اتحادیه اروپا نباشید. مشروط بر اینکه معیارهای واجد شرایط بودن را دارید. برای اینکه بتوانید به طور قانونی در آنجا زندگی و کار کنید، باید مجوز کار و اقامت آلمان را دریافت کنید.
لازم نیست برای اجازه کار آلمان جداگانه از اجازه اقامت درخواست دهید. شما هر دو را از طریق یک درخواست در اداره مهاجرت آلمان دریافت می‌کنید. اکثر کارگران غیر اتحادیه اروپا نیز باید از سفارت یا کنسولگری آلمان در خارج از کشور ویزا بگیرند.
دسترسی به بازار کار آلمان بر اساس مقررات قانون اقامت آلمان تعیین می‌شود. برای اقامت با هدف اشتغال پرسود، تأیید آژانس کار فدرال همیشه مورد نیاز است.
برای تأیید، همیشه لازم است که یک ماده قانونی اجازه دسترسی به بازار کار آلمان را بدهد. در صورتی که یک پیشنهاد شغلی مشخص وجود دارد و هیچ کارگر ترجیحی برای شغل مشخص در دسترس نباشد. همچنین شرایط استخدام با شرایط کارمندان قابل مقایسه است. تیم‌های متخصص در آژانس‌های کاریابی در اسن، کلن، فرانکفورت/ماین، مونیخ و اشتوتگارت مسئول تاییدیه‌های مربوط به اجازه اقامت هستند.

کار در آلمان وزارت کار

شرایط ویزای جستجوی کار در آلمان

تقاضای کار در آلمان

وضعیت کار در المان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.