دانستنی های مهم

کار برای مهندس برق در آلمان

آلمان به دلیل تخصص مهندسی و کیفیت ماشین آلات و کارخانه‌ها، محصولات الکتروتکنیکی و خودروهایش مشهور است. استفاده از فناوری‌های دیجیتال منجر به ایجاد دیدگاه‌ها و مدل‌های تجاری جدید برای شرکت‌ها و کارکنان آن‌ها، به‌ویژه برای مهندسان می‌شود.
اگر یافتن موقعیت شغلی از خارج از کشور چالش برانگیز به نظر می‌رسد. می‌توانید پس از اتمام تحصیلات خود برای مدت 6 ماه برای جستجوی کار وارد آلمان شوید.
برای کار برای مهندس برق در آلمان شما باید چند ویژگی داشته باشید. اولین مورد حداقل 5 سال سابقه کار در زمینه طراحی مهندسی سیستم‌های برق ساختمان است. تجربه در کاربرد IEC و کدهای ساختمانی/تخصصی محلی قابل اجرا و انگلیسی و آلمانی عالی؛ نوشتاری و گفتاری از دیگر ویژگی‌ها‌ است.
تغییرات جمعیتی و تحول دیجیتال: شکاف بزرگی بین عرضه و تقاضا برای مهندسان برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات باز می‌شود.
به گفته انجمن فناوری VDE، تعداد بسیار کمی از مهندسان برق و الکترونیک در آلمان آموزش می‌بینند. در ده سال آینده، بیش از 100000 شغل مهندسی در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات وجود خواهد داشت.
شما به عنوان یک مهندس می‌توانید در زمینه‌های مختلفی مانند برنامه ریزی و مدیریت تولید فنی، تضمین کیفیت، ساخت و ساز یا ساخت ماشین و مدل کار کنید. بسیاری از مهندسان ماهر در موقعیت‌های رهبری کار می‌کنند.

کار برای مهندس برق در آلمان

بازار کار مهندسی برق در آلمان

بازار کار آلمان

قانون کار در آلمان

مدارک لازم برای ویزای مهندس برق در آلمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.