دانستنی های مهم

کارجوی خارجی

اگر به دنبال مشاغل بین‌المللی، مشاغل چند زبانه یا کار در خارج از کشور هستید. این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
ما یک انجمن صنفی کاریابی بین‌المللی برای کارهای منحصراً خارجی، مشاغل بین‌المللی و مشاغل چند زبانه هستیم. شغلی در خارج از کشور پیدا کنید و یک حرفه بین‌المللی را با شرکت‌های جذاب شروع کنید. شغل رویایی خود را در خارج از کشور پیدا کنید و مستقیماً به کارفرما درخواست دهید.
کارجوی خارجی بودن کار آسانی نیست، اما سایت‌های کار برای ساده‌تر کردن کار وجود دارند. سایت‌های کار بین‌المللی به شما این امکان را می‌دهند که به طور یکپارچه به دنبال فرصت‌های باز در بازارهای خارجی بگردید. مشاوره‌های ارزشمندی در مورد نحوه دریافت ویزا دریافت کنید، حرکت برون مرزی خود را هماهنگ کنید و موارد دیگر.
برخی از کشورها برای داشتن شغل از شما می‌خواهند ویزای کار دریافت کنید. اگر این مورد در مورد کشورهایی است که شما علاقه‌مند به کار در آنها هستید. مطمئن شوید که در طول چرخه استخدام محل فرآیند ویزا را مشخص کنید.
قبل از مهاجرت تا جایی که می‌توانید درباره کشور یا منطقه‌ای که می‌خواهید در آن کار کنید، بیاموزید. تحقیق در مورد میزان هزینه زندگی، تحصیل، حقوق استخدام، مراقبت‌های بهداشتی، سیاست، مالیات و شرایط ویزا را در نظر بگیرید.

جستجوی کار در استرالیا

کارجوی خارجی

انواع ویزای کار

اسکیل ورکر آلمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.