دانستنی های مهم

ویزای کار ساسکاچوان

پیشنهاد استخدام ساسکاچوان یکی از جریان‌های کارگر ماهر بین‌المللی برنامه نامزد مهاجر ساسکاچوان (SINP) است. یک برنامه نامزد استانی (PNP) که توسط استان ساسکاچوان اداره می‌شود. کاندیداهایی که پیشنهاد استخدام از یک کارفرمای ساسکاچوان دارند.
به اندازه کافی در شبکه ارزیابی امتیازات SINP امتیاز بالایی کسب کرده‌اند، می‌توانند در هر زمان درخواستی را به جریان ارسال کنند.پیشنهاد شغلی همه کاندیداها از طریق این جریان باید از یک کارفرمای ساسکاچوان برای موقعیتی در یک شغل تعیین شد. یک موقعیت شغلی در طبقه‌بندی ملی شغلی (NOC) داشته باشند.
فرصت‌های شغلی را می‌توان در مکان‌های مختلفی از جمله وب سایت‌ها، روزنامه‌ها، نمایشگاه‌های کار و تابلوهای اعلانات جامعه تبلیغ کرد. توجه کنید که در ساسکاچوان این خلاف قانون است که هر کسی برای یافتن شغل از کارگر پول بگیرد.
افرادی که از طریق برنامه‌های مهاجرت استانی یا فدرال، چه به صورت موقت یا دائم، برای کار به ساسکاچوان می‌آیند. توسط قانون خدمات استخدام و مهاجرت کارگران خارجی محافظت می‌شوند. قبل از رسیدن به ساسکاچوان، مهارت‌های جستجوی شغل خود را توسعه دهید. همچنین مهارت‌های ارتباطی در محل کار خود را بهبود بخشید.
هنگام جستجوی شغل، داشتن تجربه کاری در کانادا ممکن است به شما نسبت به سایر متقاضیان برتری دهد.

ویزای کار ساسکاچوان

اقامت کانادا ساسکاچوان

مهاجرت به ساسکاچوان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.