دانستنی های مهم

ویزای کار آلمان

آلمان نه تنها برای آلمانی ها، بلکه برای اتباع کشورهای جهان سوم نیز کشوری با امکانات است. سرزمین اختراع و نوآوری چهارمین اقتصاد بزرگ جهان و خانه شرکت ها و شرکت های مشهور جهان است.
ویزای کار آلمان فرصتی برای خارجی‌های واجد شرایط است تا در آلمان مستقر شوند و در رشته های خود کار کنند. این امکان را به دارنده آن می‌دهد که تا دو سال با امکان تمدید ویزا و بعداً برای کارت آبی اتحادیه اروپا اقدام کند. یا سایر انواع مجوزهای اقامت، وارد آلمان شود و کار کند.
اگر می‌خواهید بلافاصله پس از ورود به آلمان شروع به کار کنید. باید از قبل برای مجوز کار در سفارت اقدام کنید. به خاطر بسپارید تا زمانی که درخواست شما برای اجازه اقامت تایید نشده، نمی‌توانید شروع به کار کنید. حتی اگر قبلا در آلمان باشید.
شهروندان کشورهای جهان سوم قبل از سفر به آلمان ملزم به دریافت ویزا برای مقاصد کاری هستند.
برای اینکه به سفارت آلمان در کشور محل اقامت خود ثابت کنید. که شرایط ویزای کار را دارید، باید چندین مدرک ارائه دهید. این مدارک بخش مهمی از درخواست شما برای ویزای کار آلمان به همراه مصاحبه ویزا هستند.

شرایط سنی ویزای کار آلمان

مراحل دریافت ویزای کار آلمان

قانون کار در آلمان

ثبت نام ویزای کار آلمان

شرایط جدید ویزای کار آلمان

فرم درخواست ویزای کار آلمان

مدارک لازم جهت ویزای کار آلمان

ویزای کار المان بدون مدرک تحصیلی

مشاوره ویزای کار آلمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.