دانستنی های مهم

ورک پرمیت

اگر دارای مجوز کار هستید، باید حداقل یک سال پس از تاریخ شروع برنامه معتبر باشد. همچنین واجد شرایط کار تمام وقت در کانادا باشید.
در حال حاضر، هر کشور اتحادیه اروپا فرآیند متفاوتی برای اعطای مجوز ورک پرمیت به اتباع کشورهای غیر اتحادیه اروپا دارد. کمیسیون اروپا در سال 1999 برای توسعه فرآیندی در سراسر اتحادیه اروپا برای ورود مهاجران به نیروی کار آغاز کرد.
در اکتبر 2007، آنها پیشنهادی را برای معرفی ویزایی مشابه “گرین کارت” ایالات متحده به نام “کارت آبی” به تصویب رساندند. این برنامه مشابه برنامه مهاجران با مهارت بالا در انگلستان است. با این تفاوت که قبل از مهاجرت به یک قرارداد کاری نیاز دارد.
پس از دو سال اقامت در اولین کشور، شما مجاز به مهاجرت و کار در یکی دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا هستید. همچنین می‌توانید تعداد سال‌های سپری شده در اتحادیه اروپا را برای مقاصد اقامت جمع کنید. این کارت جدید مجوزهای کار را در سراسر اتحادیه اروپا لغو و صدور را از بروکسل متمرکز می‌کند.
ما به شما کمک می‌کنیم تا با استفاده از مهارت‌هایی که آموخته‌اید شغلی تمام وقت پیدا کنید. ما به شما در آماده سازی مصاحبه کمک و شما را با کارفرمایان مرتبط می‌کنیم. تا حرفه خود را راه اندازی کنید.

ورک پرمیت چیست

ویزای اپن ورک پرمیت

ورک پرمیت کانادا چیست

ویزای ورک پرمیت کانادا چیست

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.