دانستنی های مهم

نیروی کار ماهر کانادا

برنامه کارگران ماهر فدرال کانادا یکی از سه برنامه مهاجرت فدرال است که تحت سیستم اکسپرس اینتری عمل می‌کند. تحت اکسپرس اینتری، کارگران ماهر فدرال در 370 شغل واجد شرایط که حداقل معیارهای ورود را دارند.
مشخصات کاندیداها در اینجا تحت یک سیستم رتبه بندی جامع رتبه بندی می‌شوند. کاندیداهایی که بالاترین رتبه را دارند، برای دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم در اولویت هستند.
به عنوان یک کارگر ماهر فدرال، باید دارای تحصیلات مناسب، تجربه کاری، سن و توانایی زبان به زبان انگلیسی یا فرانسوی باشید.
اگرچه دسترسی به نیروی کار ماهر یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های رقابتی شرکت‌های کانادایی است. افراد دارای تحصیلات عالی با چشم انداز شغلی محدودتر و حقوق کمتری نسبت به ایالات متحده روبرو هستند.
به دلیل مواجه با پیری نیروی کار و انتظار نرخ بالای بازنشستگی، کانادا به طور فزاینده‌ای به آن وابسته خواهد شد. مهاجرت برای رفع نیازهای مهارت‌های تخصصی و حفظ رشد نیروی کار در طولانی مدت.
در کانادا، مانند بسیاری از کشورهای OECD، کارفرمایان ممکن است هزینه‌های آموزش کارکنان را از شرکت کسر کنند. کارمندان همچنین می‌توانند بخشی از تحصیل و آموزش خود را مطالبه کنند.
انجمن صنفی کاریابی بین‌ المللی ایران – اصکابا در تلاش است . که در تمام مراحل همراهی‌تان کند.

پذیرش نیروی کار در کانادا

نیروی کار ماهر کانادا

شرایط اخذ ویزای کار

اسکیل ورکر کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.