دانستنی های مهم

مزایای ویزای کار در کانادا

کانادا برای افرادی که به این کشور مهاجرت می‌کنند مزایای مراقبت های بهداشتی بسیار زیادی ارائه می‌دهد. دارای یک سیستم مراقبت بهداشتی جهانی است که مستقیماً از طریق درآمدهای مالیاتی عمومی تأمین می‌شود. بر اساس این طرح، همه شهروندان کانادایی تحت پوشش هستند و خدمات پزشکی و پزشکی لازم را دریافت می‌کنند.

برخلاف سایر کشورها که ممکن است در نهایت برای دسترسی به امکانات بهداشتی پول زیادی بپردازید. شرکت‌های کانادایی برنامه‌های بهداشتی مقرون به صرفه را برای همه کارکنان خود ارائه می‌کنند.

چه اقامت دائم داشته باشید و چه ویزای کار معتبر در کانادا داشته باشید. به مراقبت‌های پزشکی رایگان دسترسی دارید که تمام داروهای تجویزی را که از طریق مالیات پرداخت می‌شود را پوشش می‌دهد. علاوه بر این، شما می‌توانید برای بیمه سلامت عمومی به عنوان یک اقامت دائم در کانادا اقدام کنید.

سیستم مراقبت‌های بهداشتی با یارانه بالا مادام العمر است. که در آن همه افراد بدون توجه به نوع شغل یا افراد تحت تکفل تحت پوشش هستند.

جدای از این، گاز، غذا و خودرو نیز نسبت به سایر کشورهای توسعه یافته معقول تر است. کانادا همچنین به عنوان شادترین و امن‌ترین مکان برای اقامت شناخته می‌شود. میزان جرم و جنایت بسیار پایین است که آن را به کشوری عالی برای زندگی و کار تبدیل می‌کند.

ویزای کار در کانادا

وزارت کار کانادا

مزایای ویزای کار کانادا

نمره آیلتس برای ویزای کار کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.