دانستنی های مهم

قانون کار در آلمان

آلمان قوانین استخدام و کار نسبتاً سختگیرانه ای دارد: بسیاری از مقررات تاکید ویژه ای بر حمایت از کارمندان دارند. با این حال، این قوانین راهنمایی روشنی را در مورد قراردادهای کاری فردی، مزایا و حقوق کارکنان و… ارائه می‌کنند.
قوانین کار آلمان در هیچ یک از قوانین ادغام نشده است. در عوض، قانون کار در آلمان را می‌توان در بسیاری از انواع اسناد یافت. این شامل قانون مدنی آلمان، قوانین مختلف فدرال، نمونه‌های قانون مورد، موافقت‌نامه‌های شورای کار، و قراردادهای کاری است.
با همکاری، قوانین آلمان به گونه‌ای سازماندهی شده است. که هم سازمان جمعی همه امور استخدامی و هم به طور خاص، رابطه بین کارفرما و کارمند را هدف قرار دهد. برای شرکت‌های بین‌المللی که به دنبال استخدام کارمندان در آلمان هستند. مهم است که بدانید قوانین کار فردی را کجا پیدا کنید. در اینجا اسنادی وجود دارد که می‌توانید این قوانین را پیدا کنید.
قانون مدنی آلمان به عنوان یکی از تأثیرگذارترین قوانین در جهان در نظر گرفته می‌شود. این قانون جایی است که قوانین مدنی آلمان یافت می‌شود. همچنین بسیاری از مقررات آن که در 120 سال گذشته به قانون سوگند خورده‎‌اند هنوز معتبر هستند. با توجه به نحوه ارتباط این قانون با قانون کار، قانون مدنی مقررات اساسی برای قراردادهای کار را در بر می‌گیرد.

قانون کار آلمان

جذب نیروی کار آلمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.