دانستنی های مهم

شغل های مورد نیاز المان

اگر در حرفه‌ای کار می‌کنید که در آلمان مورد تقاضا است، شانس بسیار خوبی برای کار در این کشور دارید. علاوه بر این، تسلط به زبان آلمانی فقط شانس شما را افزایش می‌دهد. زیرا مجموعه فرصت‌های شغلی بالقوه شما حتی بیشتر خواهد شد.
تعدادی از مشاغل مانند وکالت، پرستاری و تدریس وجود دارد. که نیاز به صلاحیت حرفه‌ای شما دارد که به طور رسمی در آلمان به رسمیت شناخته شود. ارزیابی مدارک تحصیلی خارجی در آلمان توسط اداره مرکزی آموزش خارجی (ZAB) انجام می‌شود. اگر مدارک شما به رسمیت شناخته نشد. ممکن است لازم باشد، برای اثبات مدارک خود کارهایی مانند: شرکت در آزمون ارزیابی یا دوره تبدیل را انجام دهید.
کمبود اخیر کارگران ماهر در آلمان به این معنی است. که فرصت‌های زیادی برای متخصصان فارغ التحصیل در سراسر آلمان وجود دارد. یادگیری خوب این زبان شانس شما را برای یافتن شغل رویایی خود در آلمان بسیار افزایش می‌دهد.
در اینجا برخی از بهترین و پرتقاضاترین زمینه های کاری نوشته‌ایم. مشاغل عبارتند از: علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات و توسعه نرم افزار-مهندسی الکترونیک و مکانیک- پرستاری و بهداشت و درمان-مهندسی عمران و معماری.
چه در آلمان مستقر هستید و به دنبال فرصت‌های حرفه‌ای جدید و چه در فکر برای یافتن کار به اینجا بروید. فرصت‌های هیجان‌انگیز زیادی در سراسر کشور وجود دارد. اگر می‌خواهید در آلمان زندگی خود را بگذرانید، راه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

بهترین شهر المان برای زندگی و کار

قانون کار در آلمان

اخذ اقامت کاری آلمان

کارهای مورد نیاز آلمان

استخدام نیروی کار در المان

بازار کار در آلمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.