دانستنی های مهم

شرایط اخذ ویزای کار

ویزای کار مجوزی است که به شما این حق را می‌دهد. که در کشوری غیر از کشور محل اقامت خود کار و زندگی کنید. برای واجد شرایط بودن برای ویزای کار باید چندین شرط را داشته باشید. که بسته به کشوری که می‌خواهید در آن کار کنید متغییر است.
استرالیا چندین ویزای کاری، موقت و دائم ارائه می‌دهد. برای اکثر ویزاهای کاری استرالیا، شما باید توسط کارفرمای خود نامزد شوید. آنها باید درخواست جداگانه‌ای از طرف شما ارسال کنند.
آلمان یکی از صنعتی‌ترین کشورها در جهان است. که به دلیل کمبود نیروی جوان نیاز به نیروی کار دارد. به همین دلیل شما می‌توانید با مدارک و تخصص کافی ویزای کار آلمان یا ویزای جستجوی کار را دریافت کنید. همچنین ثبت شرکت در آلمان یکی از راه‌های استخدام در این کشور می‌باشد.
ویزای کار آلمان یا ویزای کارت آبی برای کسانی صادر می‌شود که در یک زمینه تخصص دارند. هچنین از طریق تخصص خود در آلمان مشغول به کار هستند. در آلمان شرایط اشتغال برای متخصصان بسیار ماهر و آگاه فراهم است تا مشکل کمبود کار تخصصی از این طریق حل شود.
این ویزا برای افرادی مناسب است که دارای تخصص و مهارت در رابطه با مشاغل مورد نیاز در آلمان هستند. زیرا این موقعیت به آنها اجازه می‌دهد تا از کارفرمایان آلمانی پیشنهاد شغلی دریافت کنند.

انواع ویزای کار

شرایط اخذ ویزای کار استرالیا

اپلای کاری استرالیا

شرایط اخذ ویزای کار در آلمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.