دانستنی های مهم

شرایط اخذ ویزای کار استرالیا

انجمن صنفی کاریابی بین‌المللی اصکابا می‌تواند واجد شرایط بودن شما برای ویزای کار را تعیین کند. برای جستوجوی کار در استرالیا از طریق شماره تلفن 02188623158 در ارتباط باشید.
می‌توانید از طریق سیستم امتیاز مهاجرت استرالیا ویزا دریافت کنید. مشخصات این مورد را در این بخش به همراه درخواست ویزای استرالیا و روند هر نوع مجوز خواهید دید. به علاوه، تمام اطلاعاتی که در مورد شرایط ویزا و هزینه‌های ویزا استرالیا نیاز دارید.
هنگامی که شغلی را پیدا کردید که مناسب شما است. برای اپلای کاری استرالیا قدم بعدی این است که برای آن درخواست دهید.
رزومه شما باید واضح، مختصر، قابل خواندن و باید متناسب با شغل خاصی باشد، که برای آن درخواست می‌کنید. همچنین باید به روز و شامل جزئیات آخرین تجربه کاری شما باشند.
بازار کار در استرالیا در طول این دوره به شدت دوره‌های تغییرات اساسی را تجربه کرد. این تا حد زیادی در زمینه روابط صنعتی، محیط اقتصادی و روابط کارکنان بوده است. استرالیا به دنبال تضمین ثبات بازار کار خود از طریق ایجاد سیستم‌های شغلی و تجارت بهتر است.
مهمترین جریان اطلاعات در بازار کاردر استرالیا از کارفرمایان به جویندگان کار این چنین بود. تعیین سطح رقابت بازار، موقعیت جغرافیایی و شغلی و نحوه تعیین نرخ دستمزد برای جمعیت کار بود.

گرفتن ویزای کاری استرالیا

رفتن به استرالیا برای کار

شرایط اقامت در استرالیا از طریق کار

شرایط کار در استرالیا برای ایرانیان

شرایط دریافت ویزای کار استرالیا

اعزام نیروی کار به استرالیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.