دانستنی های مهم

سوالات مصاحبه کاری در آلمان

در این مقاله قصد داریم درباره سه مورد از مهم‌ترین سوالات مصاحبه کاری در آلمان صحبت کنیم. بعد از تکمیل و ارسال رزومه، شما باید برای مصاحبه کاری آماده شوید. اصکابا شما را از طریق سه مورد از سوالات رایج مصاحبه کاری در آلمان آشنا می‌کند. همچنین نکاتی را در مورد چگونگی درخشش در پاسخ‌های شما ارائه می‌دهد.
1. چیزی در مورد خودتان بگویید.
مطمئنا، صحبت کردن در مورد خودتان سخت نیست. چرا که شما این کار را هر روز انجام می‌دهید بدون اینکه حتی به آن فکر کنید.
اما نکته اینجاست مصاحبه کننده‌ها نمی‌خواهند کل داستان زندگی شما را بشنوند (از تولد تا امروز). چیزی که آنها در واقع به دنبال آن هستند یک صحبت قانع کننده است. این سؤال احتمالاً یکی از اولین سؤالاتی است که از شما می‌پرسند.
2. بزرگترین نقاط قوت شما چیست؟
دو گزینه مختلف برای پاسخ به این سوال وجود دارد. اولین در مورد نقاط قوتی که دارید صحبت می‌کنید، و دومین فقط آنچه فکر می‌کنید مصاحبه‌کننده‌ها می‌خواهند بشنوند. ما پیشنهاد می‌کنیم همیشه با اولین همراه باشید.
3. آیا سوالی از ما دارید؟
این سوالی است که در هر مصاحبه‌ای که تا به حال شرکت می‌کنید خواهید شنید (تضمینی).
در حالی که از نظر فنی پاسخ درستی برای این سوال وجود ندارد، قطعاً راه اشتباهی برای پاسخ به آن وجود دارد. به عنوان مثال: “من اینطور فکر نمی کنم – ممنون – اکنون در راه هستم.” این یک راه مطمئن برای بی‌علاقه جلوه دادن خود و کنار گذاشتن شما از رقابت برای کار است.

مصاحبه کاری در آلمان

سوالات مصاحبه کاری در آلمان

وقت ملاقات سفارت آلمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.