دانستنی های مهم

دریافت جاب آفر از کانادا

بزرگترین مانع برای اکثر بزرگسالانی که سعی در مهاجرت به کانادا دارند. شرط ” پیشنهاد شغلی کانادایی از سوی یک کارفرمای ” است. چندین راه برای دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی در زمانی که شما در خارج از کشور هستید وجود دارد.
همه افرادی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند، قبلاً در کانادا زندگی نمی‌کنند.
اخیراً، ‘Statistics Canada’ در ‘بررسی نیروی کار’ ذکر کرده، که این کشور در مارس 2021 303000 شغل اضافه کرده است. از آنجایی که کارفرمایان کانادایی نامزدهای مناسب و ایده آلی برای این مشاغل و مشاغل پیدا نمی‌کنند. صنایع و سایر حوزه‌ها بلافاصله به کارگران ماهر، جوانان آموزش دیده نیاز دارند. اگر از خارج از کانادا هستید، برای دریافت پیشنهاد کانادا از متخصص مهاجرت کانادا راهنمایی صحیح بخواهید.
بخش سوم قانون کار کانادا در مورد استانداردهای کار فدرال صحبت می‌کند. اینها شرایط استخدام برای ساعات کار، پرداخت دستمزد، مرخصی، مرخصی، تعطیلات و موارد دیگر را تعیین می‌کنند. این استانداردها برای کارمندانی که در مشاغل تحت نظارت فدرال کار می‌کنند اعمال می‌شود.
برای پذیرش نیروی کار در کانادا شرایطی وجود دارد. به عنوان مثال اگر مسلط به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی هستید. در واقع می‌توانید بهترین مشاغل را در موقعیت‌های آموزشی، موسسات آموزشی و مدارس بی‌شماری در کشور داشته باشید.

چگونه از کانادا جاب افر بگیریم؟

اخذ جاب آفر کانادا

پیدا کردن جاب آفر در کانادا

مهاجرت از طریق جاب آفر

اقامت کانادا از طریق جاب آفر

نحوه گرفتن جاب آفر از کانادا

شرایط ویزای جاب افر کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.