دانستنی های مهم

جستجوی کار در استرالیا

برای جستجوی کار در استرالیا می‌توانید درخواست ویزای جستجوی کار دهید. که از این طریق می‌توانید شرایط کاری را از نزدیک ببینید. همچنین برای مدتی در استرالیا باشید و با فرهنگ و دیگر مسائل آنجا آشنا شوید.
رفتن به محل کار علاوه بر آب و هوای خوب، مزایایی نیز دارد. این کشور دارای اقتصاد قوی، بیکاری کم، حقوق بالا و سبک زندگی آرام است.
اگر تصمیم دارید در استرالیا کار کنید، شرکت خوبی خواهید داشت – این کشور یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی جهان است و مشتاق جذب کارگران ماهر در بخش های مختلف است. خبر عالی برای فارغ التحصیلان و متخصصان واجد شرایط که می توانند فرصت های زیادی را انتظار داشته باشند.
اصکابا طیف وسیعی از خدمات اشتغال و خدمات مرتبط با بودجه دولت استرالیا ارائه می‌دهد. خدمات ما متناسب با نیازهای شما طراحی شده است تا به شما کمک کند تا برای کار آماده شوید.
بنابراین اگر به دنبال کار هستید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید. با ما تماس بگیرید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. ما فرصت‌های شغلی را در اختیار شما قرار می‌دهیم که با اطلاعاتی که به ما ارائه کرده‌اید مطابقت دارد.
شما می‌توانید تصمیم بگیرید که برای نقش‌هایی که به بهترین نحو با مهارت ها و تجربه شما مطابقت دارد، درخواست دهید.

کار در استرالیا

جویای کار در استرالیا

وضعیت کار در استرالیا

شرایط کار در استرالیا برای ایرانیان

بازار کار در استرالیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.