دانستنی های مهم

جدول امتیاز بندی ویزای کار کانادا

به عنوان یک کارجوی خارجی، اگر مجوز کار معتبر کانادایی ندارید. فقط می‌توانید برای مشاغلی که توسط کارفرمایان کانادایی تبلیغ می‌شود. همچنین برای استخدام نامزدهای بین‌المللی یا کارگران خارجی موقت آماده هستند، درخواست دهید.
اگر به دنبال شغل هستید. برخی از موقعیت‌های شغلی در کانادا ممکن است نیاز به دانستن کد طبقه‌بندی شغل ملی (NOC Code) داشته باشد. این کد برای طبقه بندی انواع مشاغل بر اساس استانداردهای کانادا استفاده می‌شود.
کانادا از نظر بزرگترین اقتصاد جهان در رتبه هشتم قرار دارد. در حال حاضر نرخ بیکاری در این کشور 5.4 درصد است. افزایش دستمزد از 11.81 دلار به 13.00 دلار در ساعت از اول اکتبر 2022 معرفی می شود. 40 ساعت در هفته کار کنید. این‌ها بخش کوچکی از مزایای ویزای کار در کانادا هستند.
قانون کار در کانادا آنچه را که یک کارفرما طبق قانون موظف است، برای کارمندان خود انجام دهد را مشخص می‌کند. (همچنین به عنوان “قانون استخدام کانادا” شناخته می‌شود.) حداقل الزاماتی را که کارفرمایان باید رعایت کنند تا از قوانین استخدامی پیروی کنند را پوشش می‌دهد.
هنگام استخدام کارمندان در کانادا، کارفرمایان باید اطمینان حاصل کنند که حداقل شرایط لازم را برای کارکنان خود فراهم می‌کنند. همچنین بسیار مهم است که کارفرمایان اطمینان حاصل کنند که از قوانین ضد تبعیض کانادا پیروی می‌کنند.

جدول امتیاز بندی ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.