دانستنی های مهم

بازار کار مهندسی عمران در آلمان

مهندسان ساختمان در آلمان تقاضای زیادی دارند. طبق مطالعه انجمن مهندسان آلمانی، تا سال 2020 با کمبود 5000 نیروی متخصص مهندسی در آلمان روبرو خواهد شد. بخش ساخت و ساز یکی از امیدوار کننده ترین زمینه‌ها برای مهندسانی است که به دنبال شغل طولانی مدت هستند.
اگر علاقه‌مند به یافتن شغلی به عنوان مهندس ساختمان در آلمان هستید، چند نکته وجود دارد که باید بدانید. بر اساس وب سایت انجمن صنعت ساخت و ساز آلمان، مهندسان در آلمان میانگین حقوق 40000 یورو در سال دارند. در مقایسه، مهندسان ساختمان در ایالات متحده حقوق متوسط 53000 دلار دریافت می‎‌کنند.
اگر همه این معیارها به نظر می‌رسد که با مهارت شما مطابقت دارند. پس باید درخواست شغلی به عنوان مهندس ساختمان در آلمان را در نظر بگیرید. مهندسی ساخت و ساز با برنامه ریزی، طراحی و ساخت ساختمان ها و زیرساخت ها سر و کار دارد.
حقوق یک مهندس ساختمان در آلمان به تجربه و صلاحیت بستگی دارد. دیپلم یا مدرک مهندسی عمران از یک دانشگاه معتبر معمولاً برای ورود به این حرفه ضروری است. با این حال، دوره‌های تخصصی نیز در دسترس هستند که می‌توانند به مدرک مهندسی ساختمان منجر شوند.

مهندسی عمران در آلمان

انواع ویزای کار

تجربه کار در آلمان

قانون کار در آلمان

اخذ اقامت کاری آلمان

اقامت المان از طریق کار

بازار کار آلمان

زندگی و کار در آلمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.