دانستنی های مهم

انواع ویزاهای کاری استرالیا

اگر می‌خواهید در استرالیا بمانید و کار کنید، تا زمانی که شرایط لازم را بدست آورید. می‌توانید برای هر نوع ویزای کاری در برنامه مهاجرت اقدام کنید. دولت استرالیا برنامه مهاجرت کاری را به دسته‌های مختلفی تقسیم کرده است.
انواع مختلفی از ویزای کار استرالیا در دسترس است. اما محبوب‌ترین ویزای کاری شامل موارد زیر است:
ویزای دائمی منطقه‌ای: این ویزای کار دائمی نیز هست.
ویزای منطقه‌ای تحت حمایت کارفرمای ماهر: شما می‌توانید در مناطق خاصی که کارفرمای حامی شما را نامزد کرده، کار کنید. این ویزا موقت است و به مدت پنج سال اعتبار دارد.
ویزای مستقل ماهر: این ویزا مبتنی بر امتیاز است. برای واجد شرایط بودن برای این ویزا باید حداقل 65 امتیاز از جدول مهارت‌ها را دریافت کنید.
ویزای نامزد ماهر: یک ویزای کاری دائمی است که فقط در صورتی می توانید آن را دریافت کنید. که برای درخواست دعوت شده باشید. در صورت داشتن معیارهای واجد شرایط بودن، دعوتنامه را دریافت می‌کنید.
ویزای تحصیلات تکمیلی به رسمیت شناخته شده: این ویزا برای فارغ التحصیلان اخیر در استرالیا صادر می‌شود. که مهارت‌های زیادی در رشته تحصیلی خود نشان می‌دهند.
ویزای منطقه‌ای ماهر: این یک ویزای دائمی است. اگر قبلاً ویزای کاری کوتاه مدت داشته‌اید، می‌توانید برای آن درخواست دهید.
منطقه‌ای ماهر(موقت): اگر قبلاً ویزای منطقه ای ماهر داشته‌اید. می‌توانید برای ویزای 489 درخواست دهید. ویزای 489 نیز موقت است، اما پس از چند سال می‌توانید برای ویزای دائمی اقدام کنید.

انواع ویزای کاری استرالیا

ویزای کار و مهارت استرالیا

جستجوی کار در استرالیا

شرایط اخذ ویزای کار استرالیا

اپلای کاری استرالیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.