دانستنی های مهم

اعزام نیروی کار

‌اعزام نیروی کار به معنای اعزام کارگران شاغل در یک واحد به واحد دیگر است. که برای ارائه خدمات تحت نظارت و مدیریت شخص دوم انجام می‌شود. پیش‌نویس اصلاحیه LSL به دنبال تنظیم این فعالیت در تایوان است. اما نمی‌تواند به وضوح مشخص کند که چه چیزی اعزام نیروی کار است.
اعزام نیروی کار به یک رابطه کاری غیر معمول اشاره دارد. آژانس‌های کاری اعزامی درخواست‌هایی از کسب‌وکارها دریافت می‌کنند. تا از آن‌ها بخواهند نیروی کار را از طرف کسب‌ وکار استخدام و مدیریت کنند.
این نوع کار به «کار اعزامی» معروف است. در واقع هیچ قرارداد مستقیمی بین کارگران اعزامی و شرکتی که از خدمات آژانس استفاده می کند وجود ندارد. بنابراین به این ترتیب، استخدام اعزامی از ساختار مثلثی پیروی می کند.
اعزام نیروی کار یک تجارت مشروط است، نیاز به مجوز اعزام نیروی کار دارد. همچنین فقط برای انواع خاصی از کار اعمال می‌شود. اعزام نیروی کار به عنوان نیروی کار کوتاه مدت برای همکاری با نیازهای گذرا بازار کار در نظر گرفته شد.
شما می‌توانید برای درخواست فرم کاریابی بین‌المللی با ما در تماس باشید. انجمن صنفی کاریابی بین‌المللی وزارت کار اصکابا درخدمت شما هموطنان عزیز هست. ما سعی داریم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم، زیرا اعتماد شما اعتبار ماست.

اعزام نیرو به خارج از کشور

اعزام نیروی کار به خارج از کشور توسط وزارت کار

اعزام کارگر به خارج

اعزام کارگر ساده به خارج از کشور

اعزام به خارج برای کار

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.