دانستنی های مهم

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکرکانادا براساس تحصیلات، تجربه کاری، دانش انگلیسی و/یا فرانسوی و سایر عوامل به عنوان مقیم دائم انتخاب می‌شوند. این موارد اغلب به آنها کمک می‌کند تا در کانادا موفق شوند.
با تکمیل ارزیابی آنلاین رایگان ما برای اسکیل ورکر، از واجد شرایط بودن. در برنامه اسکیل ورکر کانادا یا قانون کار در کانادا مطلع شوید. ما نتایج ارزیابی شما را ظرف یک تا دو روز کاری به شما ارائه خواهیم کرد.
اگر می‌خواهید مشاوره تلفنی درباره‌ی دریافت جاب آفر از کانادا و یا پیشنهاد کاری کانادا داشته باشید. لطفاً فرم تماس با ما را تکمیل کنید.
اگر از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی دارید و مطمئن نیستید که چه کاری باید انجام دهید. خدمات ما را بررسی کنید تا در مورد آنچه برای کسب مجوزهای مناسب برای کار در کانادا نیاز دارید، دریافت کنید. انجمن صنفی کاریابی بین‌المللی وزارت کار اصکابا از ابتدا تا انتها به شما کمک خواهد کرد.
در اکسپرس اینتری، تعداد امتیازهای CRS که برای پیشنهاد شغلی کانادایی دریافت می‌کنید، به کد NOC موقعیت پیشنهادی بستگی دارد. بسته به سطح آموزش، تحصیلات، تجربه، مسئولیت‌ها (TEER) موقعیت خود، می‌توانید 50 یا 200 امتیاز دریافت کنید. اما تنها به پست‌های مدیریتی بالاتر بالاترین میزان 200 امتیاز تعلق می‌گیرد.

اقامت کانادا اسکیل ورکر

روش اسکیل ورکر برای اقامت کانادا

اسکیل ورکر کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر عضو انجمن و مجاز تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.