برگزاري اولين همايش كسب فرصت هاي اشتغال در بازار كار بين الملل

برگزاری اولين همايش كسب فرصت هاي اشتغال در بازار كار بين الملل

اولين همايش كسب فرصت هاي اشتغال در بازار كار بين الملل توسط انجمن صنفي كاريابي هاي بين المللي ايران «اصكابا» و با همكاري وزارت تعاون، ‌كار و رفاه اجتماعي در 26 فروردین ماه سال 1391 برگزار خواهد شد.

اهداف این همایش عبارتند از: آشنايي اقشار مردم جامعه با مراكز كاريابي خارجي و وظايف آن مراكز، تعامل و همكاري با كشورهاي هدف و نيروپذير دنيا در عرصه تبادل نيروي كار، رشد و توسعه صادرات خدمات فني و مهندسي در قالب اعزام نيروي كار، مديريت صحيح بر روند اعزام نيروي كار و بسترسازي ابزارهاي حمايتي، بررسي و شناخت نقاط ضعف و قوت مراكز كاريابي خارجي و تعامل و هماهنگي با سازمان ها و دستگاه ها مرتبط با مقوله اعزام نيروي كار.

گفتنی است این همایش روز شنبه مورخ 26/01/91 از ساعت ‌30/8 در سالن شیخ عطار مركز همايش هاي بين المللي سازمان صدا و سيما واقع در تهران، بزرگراه شهيد چمران، نرسيده به چهارراه پارك وي و با حضور مسئولین وزارتخانه های امور خارجه، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان توسعه تجارت، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، چند تن از سفرای کشورهای مقصد اعزام نیروی کار و ... برگزار خواهد شد.

همچنین نمایشگاهی از فعالیت های دفاتر کاریابی های بین المللی در اعزامنیروی کار ایرانی به خارج کشور در حاشیه این همایش برگزار خواهد شد. تقدیر از مدیران برتر کاریابی های بین المللی کشور از دیگر برنامه های این همایش است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این همایش می توانید با ستاد برگزاري همايش به شماره تلفن 88062649-021 تماس حاصل نموده و یا به تارگاههای www.scaba.irوwww.irimlsa.ir مراجعه نمایید.