جلسه با جناب آقای محمودی مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار

جلسه  اعضای هیئت مدیره و بازرسین انجمن صنفی دفاتر کاریابی خارجی با جناب آقای محمودی مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار در محل وزارت کار در تاریخ دوشنبه 19/03/99 برگزار شد که شرح کوتاهی از این جلسه در ادامه بیان می شود:

در ابتدای جلسه ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای جناب آقای محمودی گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته قبلی انجمن و دفاتر کاریابی بین المللی و چالش‌ها و مشکلات پیش روی فعالیت در این حوزه بصورت خلاصه شده از طرف اعضای هيئت مديره و بازرسان خدمت ایشان ارائه گردید.

در ادامه ایشان ضمن بیان سوابق فعالیت‌های قبلی خود در حوزه های مختلف مدیریتی از جمله سازمان فنی و حرفه ای، به بیان دیدگاه‌ها و برنامه های آتی خود در این حوزه مدیریتی جدید پرداختند که به موارد اهم آن اشاره میشود:

-کمیت و کیفیت  فعالیت دفاتر کاریابی خارجی از داخلی جداست و به آن باید به شکل تخصصی تر نگاه شود.

- چشم انداز فعالیت‌های آینده در این حوزه باید با همفکری و مشارکت تشکل صنفی (انجمن) طراحی و تنظیم گردد.

- انجمن باید از طریق برقراری ارتباط مستمر با اعضای خود نسبت به جمع آوری و جمع بندی نظرات کارشناسی بصورت فعالانه اقدام نماید.

- دیدگاه این اداره کل دیدگاه تعاملی، برقراری روابط شفاف، صادقانه و دوستانه با ذینفعان (دفاتر کاریابی بین المللی) می باشد و متقابلا همین انتظار را مسئولان این دفاتر خواهان هستند.

- موضوع ثبت آمار عملکرد و فعالیت دفاتر برای این اداره مهم می باشد و اگر چالش یا مشکلاتی در این خصوص وجود دارد باید باهمکاری انجمن نسبت به طرح موضوع و ارائه راهکارهای مناسب اقدام شود.

- اولویت ارزیابی این مجموعه بر محور خود ارزیابی است و در بحث نظارت و ساماندهی فعالیت در این حوزه می بایستی از پتانسیل انجمن و همکاران استفاده شود.

ضمنا در پایان جلسه از زحماتی که مدیر کل اسبق جناب آقای اکبرنیا و همکاران ایشان بالاخص سرکار خانم رجب زادیان که برای

سالهای متمادی در این حوزه متحمل شده بودند قدردانی و تشکر در این جلسه بعمل آمد.

ضمن استقبال حاضرین از نظرات ارزشمند، سازنده و تعاملی ایشان مقرر شد اولا موارد مطرح شده به اطلاع همکاران برسد و ثانیا با برگزاری جلسات ادواری دو یا سه ماهه انجمن با ایشان و کارشناسان این حوزه موارد رصد شده و هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

در ادامه اعضای هیئت مدیره و بازرسان با برگزاری یک نشست صمیمانه در دفتر جناب آقای معلمیان به بررسی و جمع بندی موارد مطرح شده در این جلسه پرداختند  که بدینوسیله از پذیرایی گرم و صمیمانه ایشان نیز تشکر و قدردانی به عمل میرسانیم.

 

با تشکر

روابط عمومی انجمن کاریابی های بین المللی ایران