اعزام نیروی کار به ژاپن

با عنایت به تماس‌های مکرر کارجویان محترم جهت کسب اطلاع از شرایط اعزام نیروی کار به ژاپن، به استحضار عموم علاقه مندان می‌رساند، مطابق قانون مصوب «27 نوامبر سال جاری در مجلس نمایندگان ژاپن»، عملیات اجرایی اعزام علاقمندان به اشتغال از سایر کشورها به سرزمین آفتاب، از ابتدای آوریل 2019 مصادف با  12 فروردین 1398 آغاز خواهد شد.

انجمن صنفی کاریابی‌های بین المللی ایران (اصکابا) با مشارکت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال رایزنی به منظور افزایش امکان اعزام نیروی کار ایرانی بیشتر به ژاپن و تعامل با کارفرمایان ژاپنی در این راستا می باشد.

ضمن تاکید بر اینکه در صورت نهایی شدن فرآیندهای اجرایی، اکثر کاریابی‌های عضو اصکابا، امکان ارائه خدمات اشتغال در این کشور را به کارجویان خواهند داشت، عموم علاقمندان به مهاجرت شغلی به ژاپن را دعوت به شکیبایی نموده و تقاضا دارد جهت پیگیری اطلاعات بیشتر، به سایت اصکابا مراجعه نموده یا با دبیرخانه به شماره تماس 888690710-021 تماس بگیرند.

بدیهی است در حال حاضر به دلیل مشخص نبودن فرآیند انجام کار در آینده، اصکابا نمی تواند هیچ نوع تعهدی در خصوص اعزام به ژاپن را تقبل نماید.

 

روابط عمومی اصکابا