سمينار رايگان آشنايي با فرصت هاي شغلي كمك پرستاري، گروههاي پزشكي و مهندسي در آلمان

«خبر»

برگزاری «سمینار رایگان آشنایی با فرصت های شغلی کمک پرستاری، گروههای پزشکی و مهندسی در آلمان»

اولین نشست از سلسله سمینارهای آشنایی با فرصت های شغلی در خارج کشور با عنوان «سمینار رایگان آشنایی با فرصت های شغلی کمک پرستاری، گروههای پزشکی و مهندسی در آلمان» در روز سه شنبه، 20 شهریور ماه 97 از ساعت 17 الی 20 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی، سالن همایش شماره 1 و با حضور آقای اشتفان پل، متخصص امور مهاجرت کاری از کشور آلمان برگزار خواهد شد.  علاقه مندان می توانند با ارسال شماره 1 به شماره سامانه پیامکی اصکابا به شماره 02100021000، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. سایر برنامه‌های آتی این سلسله سمینارها نیز هم از طریق رسانه ها و هم از سایت رسمی اصکابا معرفی خواهند شد.

در تاریخ 12 تیر ماه سال جاری، از سوی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران، چهارمین رکن از برنامه‌های جامع سه ساله اصکابا برای توسعه اشتغال در خارج از کشور، اعتبارسنجی و معرفی رسمی بسته‌های معتبر اقامت و اشتغال خارج کشور بوسیله اصکابا به عنوان اصلح‌ترین نهاد ملی در بخش خصوصی اعلام شده بود.

از آنجا که مهمترین دغدغه داوطلبان اشتغال خارج کشور، شناسایی بسته‌های میسر، معتبر و قابل اعتماد به منظور اقدام جهت اقامت و اشتغال خارج کشور است، اصکابا برای اعتبارسنجی و معرفی رسمی بسته‌های اعزام نیروی کار به خارج از بعد فنی و اجرایی، در راستای پاسخگویی به نیازهای داوطلبان، بخشی از تلاش‌های خود را صرف این موضوع مهم نموده است.

در این راستا اصکابا با مشارکت فعال اداره کل صادرات خدمات و محصولات دانش بنیان سازمان توسعه تجارت، اقدام به برنامه ریزی و اجرای سلسله سمینارهای آشنایی با فرصت های شغلی در خارج کشور نموده است.

مطابق این برنامه اصکابا در نظر دارد بسته‌های استاندارد اعزام نیروی کار را شناسایی و نسبت به معرفی آنها در سایت اصکابا اقدام نماید تا داوطلبان بتوانند قبل از هر اقدامی، از بسته‌های معتبر و معرفی شده مطلع و نسبت به انتخاب فرمول و مجری صلاحیتدار برای اجرای پرونده خود اقدام نمایند.

 

 

دکتر محمدحسن احمدپور

رئیس هیات مدیره اصکابا